Plesne tehnike


Kao umjetnik svoje educiranje započinje u ranim 90-tima gdje sa eminentnim stvaraocima nove plesne scene u Hrvatskoj započinje svoj put koji biva priznat u državi i svijetu. Umjetnik, interpreta, mentor i nadasve plesač, svakim projektom pomiče granice mogućnosti onih s kojima radi.
 

Neka od dijela u kojima je radio i stvarao:
2009. Madam Butterfly, koreografija: Vladimir Smud, Scena Gorica
2010. Interface, koreografija: Snježana Abramović Milković
2010. Aladin i čarobna svjetiljka, koncept i režija: Senka Bulić, Matko Brljević

Koreografija: Irma Omerzo
2009.   Zadatak , režija i dramaturgija: Miran Kurspahić
Koreografija: Lada Marinović
2010.  Kiklop,  režija: Ivica Buljan
2011.  Skill,  koncept i režija: Silke Grabinger, Udo Kirchmayer
Koreogerafija: Silke Grabinger
2011.  Skill ,  koncept i režija: Silke Grabinger, Udo Kirchmayer
Koreografija: Silke Grabinger
2011.  Playlista,  plesna etida, koreografija: Laura Kriefman
2011.  Skok u prazno,  autor i koreograf: Aleksandra Mišić
2011.  Streetlife MAD,  autor i koreograf:  Valentin Alvary
2011. Ispod sklopljenih očiju, autor i koreograf: Laura Aris Alvarez
2013. Halt! , autor i koreograf: Silke Grabinger
2013. Bus stop , autor i koreograf: Silke Grabinger
2013. Žeđ , autor i koreograf: Velimir Velevt
 

 

Elvis Elrock Hodzic

Još uvijek aktivan preformer na mnogobrojnim domaćim i internacionalnim plesnim natjecanjima, dok na nekima  kao sudac i edukator plesnih radionica.

 

Neka od inih događanja bila su :
1997. – 1999.  Battle of the year, Hanover , natjecatelj
2002. – 2003.  Style Vision , Zagreb, natjecatelj, sudac
2003.  Razor Challange, Zagreb , natjecatelj
2003.  Honey Zgb All Starr Battle, Zagreb , natjecatelj
2004. – 2010.  Tribute to Flor Kilah, Zagreb , natjecatelj, sudac
2004. – 2009. KLC Most Wanted „11 to smoke“ , natjecatelj
2009. – 2010. XStatic Jam , Split , natjecatelj , sudac, edukator
2009. – 2010. Pepsi Circle Industry, Salzburg , natjecatelj
2011. Pepsi Circle Industry, Salzburg , sudac
2011. XStatic Jam, Split , natjecatelj
2012. Break The Floor – Celje, Slovenija,  natjecatelj
2012. CharintianXBreak – Fildkirchen, Austrija, performer, sudac i edukator
2012. Cypher Of Steel – performer, sudac
 
2004. godine nastupa kao dio reprezentacijskog tima na međunarodnom bienalu urbanih plesova „Biennale De La Danse“ u Lyonu.
2009. otvorenje ESDU World Dance Masters-a u Poreču.
2010. otvorenje 11. Festivala plesa i neverbalnog kazališta u Svetvičenatu.
2011. sudjelovanje s predstavom Interface na 12. Festivalu plesa i neverbalnog kazališta u Svetvičenatu.
2011. sudjelovanje s predstavom Skil na internacionalnom festivalu kazališta „SCHAXPIR“ 25.juni 2011. U Linzu  i sudjelovanje s predstavom Spil na 25. Internacionalnom street art festivalu „PLASTERSPEKTAKEL“ , 23.juli 2011. U Linzu (Austrija).
2013. postao član stručnog žirija na Susretima plesnih skupina Treps.
 
Radionice utjecajnih domaćih i svjetskih predstavnika b-boyinga, suvremenog plesa i kazališta kao što su Niel Robitzky - Storm, Jussi Focus Sirvio, Alian Ness - MZK, Benny Kimoto – Flying Steps, radionice fizičkog teatra  Željka Jančić Zeca, Sam De Waele – Sambo, Velimir Velev, Silke Grubinger, Andreja Široki , Laura Aris Alvarez, Laura Kriefman.

I.Hrvatska BroadWay Škola

  • w-facebook
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now